Новини проекту
Спільноті адміністраторів сайтів шкіл та ліцеїв!
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 69 чоловік

Новини

Акція про милосердя і доброту, про любов і доброзичливість, про допомогу ближньому, про толерантне ставлення один до одного, про вміння допомагати, ділитися, вміння прийти на допомогу, про людяність…
Благодійна акція відбулася завдяки захопленню (майструвати рухливі паперові іграшки) Дуляницької Марійки,учениці 3 класу.
Шукайте себе, розвивайте свої здібності і таланти! Добра, миру і любові усім!!!

23 травня ми щорічно відзначаємо День Героїв України. Ця дата присвячена пам'яті всіх, хто коли-небудь боровся і продовжує боротися за свободу і незалежність нашої держави. В умовах повномасштабної війни з Росією цей день набув ще глибшого і гіркішого значення - ми згадуємо полеглих героїв і дякуємо захисникам, які живуть нині.

З 19 по 25 травня в Україні вперше проходить Національний тиждень безбар’єрності.. Безбар’єрність — це про можливість вільно жити, навчатися, працювати та подорожувати без жодних перешкод, незалежно від віку, статі чи стану здоров’я. Це про зручність і повагу до потреб кожного та кожної.

15 травня 2025 року Україна відзначає День вишиванки. Це свято, покликане сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу.
І цього року наша шкільна родина також долучились до його відзначення.
Діти, вчителі та працівники одягнули найбільшу гордість нашого народу – українську вишиванку.

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя.
З 12 по 16 травня в закладі освіти пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого було залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах, у транспорті.

18.05.1944 року розпочалася депортація кримських татар з місця їх постійного проживання. Тільки за три дні було вивезено більше 183 тисяч кримських татар у Казахстан, Узбекистан, Таджикистан. Після депортації кримських татар в Криму двома указами від 1945 і 1948 років було перейменовано всі (за винятком міст Бахчисарай, Джанкой, Ішунь, Саки та Судака) поселення, назви яких мали кримськотатарське походження (понад 80% від загальної чисельності поселень Криму).
У 1989 році депортація була визнана Верховною Радою СРСР незаконною і злочинною. 12 листопада 2015 року Верховна Рада України визнала депортацію з Криму у 1944 році геноцидом і проголосила 18 травня Днем пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу.
Тож у закладі освіти пройшли заходи до Дня пам’яті жертв геноциду кримських татар.

Сім'я завжди залишається найціннішим, що є в житті. Це оплот, бетонна стіна, жилетка для сліз і нескінченне море розуміння та прощення - хай там що. Важко переоцінити роль сім'ї, особливо зараз, у ці непрості часи. Саме зараз як ніколи гостро розумієш, якою важливою є підтримка, турбота й увага рідних. День сім'ї - чудовий привід нагадати про свої почуття.

День матері — це одне з найзворушливіших свят, адже мама — найрідніша людина, яка завжди підтримає, зрозуміє, пробачить і любитиме щиро та безумовно, незважаючи ні н
Вітаємо всіх жінок! Бути матір'ю - це щоденна праця без відпусток і вихідних, що заслуговує на велику повагу. Нехай кожен ваш день буде наповнений таким же теплом і любов'ю, які ви даруєте всім все життя. Нехай все задумане легко виходить, здоров'я не підводить, а сім'я радує вас успіхами і хорошими новинами.

Танець — невід’ємна частина будь-якої культури. Він є джерелом натхнення для художників, дизайнерів, скульпторів і режисерів театру і кіно. Мистецтво танцю — це загальнолюдське явище, що дарує людям радість. Завдяки йому ми маємо можливість доторкнутися до піднесеного, хвилюючого і чарівного світу мистецтва. Танець — це рух, а рух це життя!

У ці травневі дні ми згадуємо і вшановуємо усіх тих, хто віддали життя за рідну землю, самовіддано боролися на фронтах, працювали в тилу. Всіх, хто день за днем наближав перемогу в Другій світовій війні.
Ми ніколи не забудемо про цю трагічну сторінку української історії і шануватимемо тих, кому завдячуємо своїм життям.

ОГОЛОШЕННЯ
Шановні жителі Вараського району!
Вараське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області повідомляє, що на території району з 13 травня 2025 року розпочнеться весняна пероральна вакцинація проти сказу диких м’ясоїдних тварин методом розкладання приманок (брикети темно-коричневого кольору, які в середині містять пакетик з вакциною) в мисливських угіддях, біля гирл річок. Дану приманку забороняється чіпати руками, зрушувати з місця, пошкоджувати, знищувати чи приносити додому.

Держпродспоживслужба

Сучасний урок технологій – це інноваційний та креативний простір для навчання, що дозволяє розвивати компетентності, необхідні для життя у XXIстолітті. Провідником у цьому просторі є Наталія Дмитрівна Ящук. Вироби учасників освітнього процесу використовуються для проведення різних заходів ліцею, для підтримки збройних сил України. Бажаємо усім учасникам невичерпної фантазії, яскравих їдей та безмежного натхнення.

З 27 квітня по 02 травня у ліцеї проведений Європейський тиждень імунізації – 2025.
З учнями 5 – 10 класів проведені бесіди «Чому вакцинація є важливою?» та з ними написані диктанти.

З 24 по 29 квітня 2025 року проведено Тиждень безпеки життєдіяльності дитини. Мета Тижня: поліпшення якості освітньої роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; закріплення уявлень дітей про можливі небезпечні ситуації природного, техногенного, медичного, біологічного характеру та відпрацювання стереотипів поведінки в умовах загрози та виникнення різних надзвичайних ситуацій.
В рамках тижня безпеки життєдіяльності дитини проведені заходи:

29.04.2025 р. відбулася експертна зустріч щодо оновлення змісту мовно-літературної (іноземної мови) освіти в межах політики «Освіта для життя», до якої долучилась вчителька англійської мови Каноницького ліцею Надія Губеня
Подію розпочала Надія Кузьмичова – заступниця міністра освіти і науки України. З вітальними словами до учасників звернулися Олів’є Жако (Франція), Колм Макгіверн( Великобританія ), Артур Еванс (США).
У другій частині відбулася панельна дискусія на тему: «Шлях до мети мовно-літературної (іноземної мови) освітньої галузі» за участі Ірини Іванчик, Наталії Кривди, Івана Примаченко, Марії «Герди» Чех, Ольги Юркової та Ірини Шадріної.
Після дискусії учасники працювали в групах « Формаційний шлях випускника НУШ через іноземні мови»
Заключним етапом була надихаюча зустріч з Андрієм Зелінським, першим військовим капеланом при штабі АТО, політологом, громадським діячем, публіцистом, письменником.

Чорнобиль… Нині це слово знає весь світ.
Чорнобиль – це мука і трагедія, це подвиг і безсилля, це пам’ять, це наш нестерпний біль.
Аварія на Чорнобильській АЕС стала важким уроком для всього людства.
Щороку весь український народ вшановує пам’ять про тих, хто був причетний до ліквідації цієї аварії.
Інформаційна афіша «26 квітня…Пам'ятаємо…»

Веснянки – це ті пісні, що звеселяють людей, несуть в їхні душі красу та оптимізм та є
дорогоцінним скарбом культури. Різновидом веснянок є гаївки - пісні, що виконувались тільки у час великодніх свят. Гаївок було багато і різних: для молодших дітей, для старших, для хлопців і дівчат, були й гаївки, у яких парубки та дівчата обирали собі пару. На відміну від гаївок, веснянки обіймають цілий цикл весняних пісень, які співаються від Благовіщення цілу весну. Так, не кожна веснянка є гаївкою, хоч кожна гаївка є веснянкою.

З приходом Весни все пробуджується в природі. На землю приходять радісні веселі свята. І найбільше весняне свято ми святкуємо – Великдень. Великдень – найочікуваніше світле весняне свято, яке символізує радість, відродження, надію на добрі новини.

Чистота нашої землі - у наших руках. Зберегти красу природи, сприяти її оновленню - завдання кожної людини.

Переможці III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін: Ващишина Анна- III місце-українська мова та література( наставник: Васильчук Л. М.). Безушко Олесандр- III місце- географія ( наставник: Рибачик М.П.). Шидловська Віталіна- III місце- «Знавці Біблії». Щирі вітання переможцям та величезна подяка педагогам за їх невтомну працю!