Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 63 людини

Річний звіт про діяльність закладу

Дата: 10 січня 2018 о 18:01, Оновлено 30 серпня 2023 о 08:53

     

Дорога наша шкільна родино!

Ось і настав той день, коли підбиваємо підсумки навчального року. Для нас усіх він видався непростим.

         Навчання проводилось в змішаній формі. Це було не просто для всіх, але ми змогли це зробити. А найголовніше закінчити навчальний рік – здоровими.

  В школі проводиться послідовна робота щодо реалізації стратегії  розвитку державної освіти, визначеної законодавством України, Указами Президента України щодо основних напрямків, реформування  національної системи освіти, Національної доктрини розвитку освіти.

Основна мета закладу це надання освіти.

 Побудувати повноцінну школу без активної участі й підтримки сімї, по суті, неможливо. Як будь-яка дорога починається з перших кроків, будь-яка будова з фундаменту, так і становлення людської особистості бере початок із сім’ї.

        Іншими словами, школа є центром виховної роботи не лише з учнями, а й з батьками, бо школа – це організація не тільки навчання, але всього життя.

 І від того, як організовується та ведеться ця робота, значною мірою і залежить успіх навчання і виховання підростаючого покоління.

 Основне завдання школи –виховати громадянина, повноцінну, фізично і психічно здорову особистість, адаптовану до сучасних реалій . А без дієвої підтримки з боку батьківської громадськості, без активного залучення батьків до шкільного життя, без своєчасного надання їм педагогічної допомоги – на позитивний результат роботи школи розраховувати не доводиться, бо тільки в творчій співпраці з дорослими, під керівництвом педагогів діти не відкидають, а приймають опіку, як умову успішного досягнення мети.

 Соціальні педагоги стверджують, що коли сім’я – союзниця у діяльності ліцею, - сили закладу потроюються. Народна мудрість твердить: «Чим більше людей буде залучених до прийняття рішень, які їх безпосередньо стосується, тим активніше вони будуть впроваджувати ці рішення».

 На перший план партнерства виступає взаємодія закладу, учителя із сім’єю, спільна робота вчителів, батьків, учнів, яка зумовлена спільністю цілей виховання дітей.

 В ліцеї працюють творчі вчителі, нам допомагають відповідальні батьки, навчаються старанні учні .

   Каноницький ліцей Каноницької сільської ради Рівненської області здійснює свою діяльність на підставі нормативно-правової бази.  Всі діти, які  прописані -обліковані і охоплені навчанням.

   Всі здобувачі освіти навчаються в одну зміну. Згідно з навчальним  планом учні  починають вивчати іноземну мову (англійську)  з першого класу.

    У 2022-2023н.р. в ліцеї навчалося 189 учнів. Всі випускники гарно здають ЗНО, продовжують навчання у вищих навчальних закладах. Кількість класів – 15. Середня наповнюваність становить – 12,6. Проєктна потужність – 360.

Всього кількість випускників

К-сть випускників,

що вступили до ВУЗів 3-4 р.а.

2017-2018

2018-

2019

2019-

2020

2020-

2021

2021-

2022

2017-2018

2018-

2019

2019-

2020

2020-

2021

2021-

2022

15

12

17

10

9

6

7

14

5

6

   Випускники  9 класу продовжують навчання і отримують повну середню освіту в школі або ВПУ.  Ведеться послідовна  спрямована робота на створення умов для розвитку навчально-пізнавальних інтересів, нахилів, здібностей і потреб учнів. Враховуючи потреби учнів, побажання батьків (з᾽ясовується шляхом анкетування) у старшій школі  організовуються профільні предмети.

   Про якість навчання  свідчить кількість відмінників навчання, нагороджених:

«Похвальними листами»-12 учнів;

«Похвальними грамотами»-11 учнів

Золоті медалі-3

   

  В школі працює 27 педагогів.

Кваліфікаційний рівень:

Спеціаліст вищої категорії-21 (75%)

Спеціаліст І категорії-2 (7%)

Спеціаліст ІІ категорії-2 (7%)

Спеціаліст -2 (7%)

Звання «Старший вчитель»  мають 10 педагогів (35%).

Технічний персонал 14 чоловік (3 з них ЗСУ).

    Робочий навчальний план закладу включає  інваріативну складову, сформовану на державному рівні, та варіативну складову, в якій передбачено додаткові години  на навчальні предмети та курси  за вибором, факультативи, індивідуальні та групові заняття.

   Класно-урочна система організації занять поєднується з індивідуальною формою навчання. У 2022-2023н.р. 4 дітей за станом здоров᾽я навчалися на  зазначеній формі роботи.

                              

  Крім урочної діяльності діти охоплені й позакласними  формами гуртковою та виховною роботами.

                        

    Адміністрація школи контролює питання здоров᾽я дітей. Учні  розподілені по групах для занять фізичною культурою

  • Основна-42 учнів
  • Підготовча-74
  • Спеціальна-69

Звільнені від занять –2

   Одним із важливих аспектів формування здорової дитини є організація харчування. У 2022-2023н.р. безкоштовним харчуванням охоплені учні початкових класів (41 учень).

  Головною метою освітньої діяльності закладу є всебічний розвиток людини як особистості та найвищої цінності суспільства.

Досягти даної мети можна, забезпечивши високий рівень якості освіти, а значить якість освітнього процесу. Розбудова внутрішньої системи забезпечення якості освіти допоможе обрати стратегічні рішення закладу, які поліпшать його дієвість та ініціативність для ефективного і сталого розвитку.    

Тому, при розбудові внутрішньої системи забезпечення якості освіти спираємося на такі принципи:

1.  Принцип дитиноцентризму. Головним суб’єктом, на якого спрямована освітня діяльність школи, є дитина.

2.  Принцип автономії закладу освіти, яка передбачає самостійність у виборі форм і методів навчання, визначення стратегії і напрямів розвитку закладу освіти, які відповідають нормативно-правовим документам, Державним стандартам загальної середньої освіти.

3.  Принцип цілісності системи управління якістю. Усі компоненти діяльності закладу освіти взаємопов’язані, це створює взаємозалежність між ними. Наприклад, якість освіти залежить від оптимального добору педагогічних кадрів, мотивуючого освітнього середовища, використання освітніх технологій, спрямованих на оволодіння ключовими компетентностями, сприятливої для творчої роботи психологічної атмосфери. Зниження якості хоча б одного названого компоненту знизить у цілому якість освіти.

4.  Принцип постійного вдосконалення. Розбудова внутрішньої системи забезпечення якості освітньої діяльності та якості освіти – це постійний процес, за допомогою якого відбувається вдосконалення освітньої діяльності, підтримується дієвість закладу, забезпечується відповідність змінам у освітній сфері, створюються нові можливості тощо.

5.  Принцип впливу зовнішніх чинників. Система освітньої діяльності у закладі освіти не є замкнутою, на неї безпосередньо впливають зовнішні чинники – засновник, місцева громада, освітня політика держави.

6.  Принцип гнучкості і адаптивності. Система освітньої діяльності змінюється під впливом сучасних тенденцій розвитку суспільства.

Згідно «Абетки для директора» проводимо опитування батьків ,учнів ,педагогів

4 напрями:

  1. Освітнє середовище.
  2. Система оцінювання здобувачів освіти
  3. Педагогічна діяльність.
  4. Управлінські процеси.

Розбудова системи освітньої діяльності дозволить керівнику постійно тримати «руку на пульсі», забезпечувати постійне і неухильне вдосконалення якості освітньої діяльності і якості освіти.

     

Із 1 вересня 2023 року вчителі 6-х класів приймають естафету впровадження реформи НУШ. Це означає, що на педагогів чекають суттєві зміни в освітньому процесі, опанування нових підходів до навчання та ще безліч інновацій! Їм доведеться працювати за новим Державним стандартом базової середньої освіти та Типовою освітньою програмою для 5-9 класів закладів загальної середньої освіти.

Перехід із початкової школи до середньої є найбільш стресовим для школярів. Тому з метою врахування вікових та індивідуальних особливостей розвитку учнів, новим Держстандартом визначено цикли здобуття базової середньої освіти:

  • адаптаційний цикл – 5-6 класи;
  • цикл базового предметного навчання – 7-9 класи.

Адаптаційний період надає чудову можливість безболісно пристосуватися до нових умов навчання та знизити рівень стресу

Навчання у 5-6 класах передбачає впровадження інноваційних підходів до структури та змісту навчання. Нормативними документами встановлено чіткі орієнтири, за якими учні розбудовують власні компетентності: здобувають знання, розвивають вміння та формують ставлення. До того ж типовий навчальний план стає варіативним – учителі самі обиратимуть предмети та інтегровані курси з урахуванням побажань учнів. Самі ж педагоги отримують повну академічну свободу.

Метою нової школи є різнобічний розвиток особистості, яка прагне до самовдосконалення та навчання впродовж життя. Тож учні мають опанувати наступні наскрізні вміння та ключові компетентності:

  • вільне володіння державною мовою;
  • спілкування рідною (в разі відмінності від державної) та іноземними мовами;
  • математична компетентність;
  • компетентність в галузі природничих наук, техніки і технологій;
  • інноваційність;
  • екологічна компетентність;
  • інформаційно-комунікаційна компетентність;
  • навчання впродовж життя;
  • громадянські та соціальні компетентності;
  • культурна компетентність;
  • підприємливість і фінансова грамотність.

 

Для організації ефективного освітнього процесу необхідно створити безпечне освітнє середовище та врахувати вікові особливості, фізичний, психічний та інтелектуальний розвиток дітей, їх особливі освітні потреби.

Освітня програма закладу освіти

Кардинальних змін зазнали й підходи до розробки та використання освітньої програми закладу освіти. Новий Типовий навчальний план не містить поділу на предмети, натомість є 9 освітніх галузей:

мовно-літературна;

математична;

природнича;

технологічна;

інформатична;

соціальна і здоров’язбережувальна;

громадянська та історична;

мистецька;

фізична культура.

Це надає можливість не лише втілювати певну освітню галузь через окремі предмети, а ще й комбінувати їх та інтегрувати. Заклад освіти самостійно визначає перелік навчальних дисциплін, інтегрованих курсів та варіативний освітній компонент для реалізації кожної галузі.

Оцінювання результатів навчання учнів має бути зорієнтованим на сформовані ключові компетентності та наскрізні вміння згідно з вимогами Держстандарту. Основними видами оцінювання є поточне, підсумкове (тематичне, семестрове, річне) оцінювання.

Поточне та підсумкове оцінювання здійснюють із застосуванням основних форм та способів:

усної (індивідуальне, групове та фронтальне опитування);

письмової, зокрема графічної (діагностичні, самостійні та контрольні роботи, тестування, організації роботи з текстами, діаграмами, таблицями, графіками, схемами, контурними картами тощо);

цифрової (тестування в електронному форматі);

практичної (виконання різних видів експериментальних досліджень та навчальних проєктів, виготовлення виробів, роботи з біологічними об'єктами, хімічними речовинами тощо).

Річне оцінювання здійснюється за системою оцінювання, визначеною законодавством, а результати відображаються у свідоцтві досягнень, що видається учневі щороку.

Наші педагоги прослухали ряд вебінарів з даної теми.

Практичний психолог закладу реалізовує різні психологічні проекти: зокрема кімната терапевтичної іграшки, центр арттерапії, СМУГА емоцій для батьків.

   За державні кошти придбали:

        Комп’ютерне обладнання (комплект обладнання з програмним забезпеченням для організації освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання , у складі:

  • Інтерактивна дошка;
  • Мультимедійний проектор;
  • Портативний комп’ютер (ноутбук-2 шт.);
  • Цифрова документ камера;
  • Інтерактивна панель;
  • Багатофункціональний пристрій (принтер-сканер-копір);
  • Персональний комп’ютер;
  • Камера для відеоконференції;
  • Спікерфон;
  • Стереогарнітура;
  • Роутер

На суму 499 950 грн.

Хромбуки (2 шт.) – 13228,30.

папір, чорнило для принтера, класні журнали

10950

будівельні та господарські товари котельня (вікна, цегла, щебінь, цемент), фарба, водоемульсія; комп’ютерний клас (шпаклівка, фарба, водоемульсія, розетки, кабель, гіпсокартон)

69950

енергетичний аудит

46100

ролети

10200

миючі засоби

4350

бензонасос до автобуса

1600

перезарядка вогнегасників

1190

послуги випробування протигазів

4500

доставка підручників

520

електролабораторні роботи

6060

дезінфекційні роботи

3420

провірка манометрів

140

мікробіологічні дослідження води

1460

вивезення нечистот

3440

програмне забезпечення

7600

страхування водія та автобуса

1730

техогляд автобуса

1200

унітаз

3000

вогнегасники

2100

пально-мастильні матеріали

9500

тепловентилятор

700

ремонт системи електропостачання

7700

позачергова перевірка засобів обліку

670

техогляд котла

2900

ремонт ноутбука

570

поповнення інтернету

2400

навчання у сфері цивільного захисту

900

оплата електроенергії

42100

дрова

70000

Разом

316950

    Дякую всім!

Нашим хлопцям на передовій, всім хто підтримує ЗСУ, переселенців, населення окупованих територій. Хай повернеться вам сторицею!

   Дякую батькам, вчителям, працівникам школи, керівництву, спонсорам і всім добрим людям, хто підтримав школу.

 Віримо в ЗСУ. Разом до Перемоги!

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.